Egy ajánlás alapján jöttem ide, és valóban nagyszerű választás volt. A központi elhelyezkedés tökéletes, a személyzet figyelmes, a folyosók, a társalgó és a szobák kifogástalanok.
Nagyszerű szálloda régi idők bájával. Tiszta szobák. Gyönyörű dekoráció az egész épületben. Központi helyen található. Barátságos és segítőkész személyzet. Nagyon ajánlom.
Egy bájos kis szálloda, szeretettel üzemeltetve. Mindenki mindig nagyon segítőkész és barátságos volt. A reggeli egyszerű, de finom!