Épp most töltöttem itt 3 napot, és imádtam a szálloda és a város régi báját! Igen, a szoba talán egy kicsit ferde… igen, a szoba talán kicsi… 100 ÉVES!
Tiszta, kényelmes hely. Nehéz a szolgáltatást magasabbra értékelni, mivel nem érintkeztem senkivel, de nem is volt semmi probléma. Az épület vintage, ahogy a dekoráció is, de semmi panasz.
Csak jókat tudok mondani erről a nagyszerű kis szállodáról, amely Brit Kolumbia egy távoli szegletében fekszik.